Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Služby

Interiérový dizajn

logo SolidisNaša spoločnosť Solidis, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2011 ako obchodno-realizačná spoločnosť zaoberajúca sa komplexným riešením interiérov na kľúč. Pri riešení interiérov na mieru  spolupracujeme so šikovnými architektami, ktorí majú široký záber v rámci kreativity, nadšenie pre tvorbu priestoru a zmysel pre detail. Pri riešení každého interiéru kladieme veľký dôraz na kvalitu, no predovšetkým na spokojnosť zákazníka. Je nám blízky moderný dizajn s dôrazom na funkčnosť. Pracujeme s čistými líniami a naše interiéry sú vzdušné, elegantné a čo najlepšie premyslené.

Naším klientom ponúkame riešenie samotného interiéru vo všetkých druhoch materiálového vyhotovenia, či v prevedení Lamino, Dýha, Masív alebo RAL, NCS lakovaní.

Pri komplexnom riešení a navrhovaní interiérov, vieme zastrešiť aj realizáciu kúpeľne, či WC. Pri zariaďovaní týchto priestorov, ťažíme zo skúseností skúsených remeselníkoch, kvalitných materiáloch a podkladov na dobrej úrovni.

 

 

 

Vieme Vám ponúknuť tieto služby:

  • doporučenie architekta, ktorý vám vypracuje návrh na mieru;
  • konzultácie architekta počas celého priebehu spolupráce;
  • príprava cenových ponúk podľa požiadaviek klienta;
  • zabezpečenie celej realizácie projektu – konzultácie, zameranie priestoru, príprava výrobných výkresov, výroby nábytku, dodávky a montáže;
  • odovzdanie diela klientovi.

Zakladáme si na vysokej kvalite vyrobeného nábytku a vysokej úrovni servisu pre zákazníka. Našou najväčšou odmenou je spokojný zákazník!

www.solidis.sk

https://www.facebook.com/solidis.sk/