Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Pozemok-investičná ponuka Družobná

/ id:1852

Ponúkame na predaj POZEMOK o výmere 800m2, na Družobnej ulici v Podunajských Biskupiciach. Pozemok je v zmysle územnoplánovacieho a investičného zámeru (vydané stanovisko Referátu územného plánu Podunajské Biskupice) určený na výstavbu dvojdomu (dve samostatné bytové jednotky), prípadne vila domu (tri samostatné  bytové jednotky) vrátane parkovacích státí a samostatného príjazdového chodníka. Pozemok je vhodný aj ako investičná záležitosť. Je umiestnený v existujúcej zástavbe v záhrade a napojenie na komunikáciu je cez príjazdový chodník. V komunikácii sú uložené všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, plyn a elektrina). V prípade záujmu je možné zabezpečiť aj projekt stavby vrátane vybavenia stavebného povolenia (nie je v cene). Cena pozemku je 206.000eur.

Bývanie na okraji Podunajských Biskupíc, v priamej náväznosti na novú výstavbu rodinných domov (Podunajská brána), ponúka komfort bývania charakteru rodinného domu. Dobrá dostupnosť na budúci obchvat (diaľnica D4-R7), sú pridanou hodnotou umiestnená ponúkaného budúceho bývania.

 

Navrhované riešenie budúceho projektu:

Navrhovaná výstavba budúceho objektu rodinného dvojdomu (viladimu) by mala zohľadňovať výšku a charakter okolitej zástavby. Vzhľadom k tomu, že nový objekt bude umiestnený v záhrade, vjazd z ulice je riešený príjazdovým privátnym chodníkom v ktorom budú umiestnené aj prípojky všetkých inžinierskych sietí.

K možnosti výstavby na predmetných parcelách bolo vydané zo strany Referátu územného plánu, mestská časť Bratislava-Podunajské Biskupice - Vyjadrenie z hľadiska územnoplánovacieho a investičného zámeru. V zmysle tohto vyjadrenia sú predmetné parcely podľa Územného plánu hl. mesta Bratislava určené pre funkčné využitie: malopodlažná zástavba obytného územia, kód 102, stabilizované územie.

 

Lokalita:

Tiché a kľudné prostredie. Dobrá dostupnosť na MHD. Kompletná občianska vybavenosť na blízku. Blízkosť výjazdu na budúci obchvat (diaľnica D4-R7). Lokalita s novou výstavbou rodinných domov.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 206 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava II
MestoBratislava-Podunajské Biskupice
Mestská časťPodunajská brána

Detail

Typstavebný
Výmera pozemku800 m2
Celková cena206 000 €

Občianska vybavenosť

blízkosť občianskej vybavenosti
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma