Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Pozemok-investičná ponuka Družobná

/ id:1852

Ponúkame na predaj POZEMOK o výmere 800m2, na Družobnej ulici v Podunajských Biskupiciach. Pozemok je v zmysle územnoplánovacieho a investičného zámeru (vydané stanovisko Referátu územného plánu Podunajské Biskupice) určený na výstavbu dvojdomu (dve samostatné bytové jednotky), prípadne vila domu (tri samostatné  bytové jednotky) vrátane parkovacích státí a samostatného príjazdového chodníka. Pozemok je vhodný aj ako investičná záležitosť. Je umiestnený v existujúcej zástavbe v záhrade a napojenie na komunikáciu je cez príjazdový chodník. V komunikácii sú uložené všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, plyn a elektrina). V prípade záujmu je možné zabezpečiť aj projekt stavby vrátane vybavenia stavebného povolenia (nie je v cene). Cena pozemku je 206.000eur.

Bývanie na okraji Podunajských Biskupíc, v priamej náväznosti na novú výstavbu rodinných domov (Podunajská brána), ponúka komfort bývania charakteru rodinného domu. Dobrá dostupnosť na budúci obchvat (diaľnica D4-R7), sú pridanou hodnotou umiestnená ponúkaného budúceho bývania.

 

Navrhované riešenie budúceho projektu:

Navrhovaná výstavba budúceho objektu rodinného dvojdomu (viladimu) by mala zohľadňovať výšku a charakter okolitej zástavby. Vzhľadom k tomu, že nový objekt bude umiestnený v záhrade, vjazd z ulice je riešený príjazdovým privátnym chodníkom v ktorom budú umiestnené aj prípojky všetkých inžinierskych sietí.

K možnosti výstavby na predmetných parcelách bolo vydané zo strany Referátu územného plánu, mestská časť Bratislava-Podunajské Biskupice - Vyjadrenie z hľadiska územnoplánovacieho a investičného zámeru. V zmysle tohto vyjadrenia sú predmetné parcely podľa Územného plánu hl. mesta Bratislava určené pre funkčné využitie: malopodlažná zástavba obytného územia, kód 102, stabilizované územie.

 

Lokalita:

Tiché a kľudné prostredie. Dobrá dostupnosť na MHD. Kompletná občianska vybavenosť na blízku. Blízkosť výjazdu na budúci obchvat (diaľnica D4-R7). Lokalita s novou výstavbou rodinných domov.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 206 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava II
MestoBratislava-Podunajské Biskupice
Mestská časťPodunajská brána

Detail

Typstavebný
Výmera pozemku800 m2
Celková cena206 000 €

Občianska vybavenosť

blízkosť občianskej vybavenosti
Rača Centrum

Moja ponuka

Po pridaní jednotlivých nehnuteľnosti do mojej ponuky si ju budete môcť vyexportovať do prehľadného PDF dokumentu.

Zavrieť nápovedu
    Exportovať ponuku do PDF