Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Priestranný RD s vinohradom pod Karpatmi

/ id:1565

Ponúkame na predaj veľký príjemný 7-izbový jednopodlažný rodinný dom s podkrovím, vhodný na bývanie aj podnikanie. Rodinný dom, vsadený do ulice plnej zelene, pozostáva z dvoch častí: pôvodného domu s komplexnou rekonštrukciou a novostavby. K rodinnému domu prislúcha taktiež veľká záhrada a vinohrad. Komplex sa nachádza v príjemnej a tichej  časti obce  Borová, vzdialenej cca 12km od Trnavy a 18km od Modry.

 

Novostavba rodinného domu s úžitkovou plochou cca 260m2 a komplexná prestavba pôvodnej meštianskej časti rodinného domu s úžitkovou plochou cca 157m2 tvoria jeden celok a sú postavené na pozemku o výmere 938m2. K domu prislúcha parkovacie miesto vo vstupnej pasáží o výmere 28m2 a vínna pivnica s úžitkovou plochou cca 70m2 nachádzajúca sa pod časťou novostavby domu. Celková úžitková plocha objektu predstavuje cca 550m2. Súčasťou rodinného komplexu je veľká záhrada s ovocným sadom a dvoma technickými drevostavbami (kôlňa, humno) a taktiež mladý vinohrad o výmere 5448m2. Výmera záhrad a vinohradu je 6950m2 a celková výmera parciel vrátane zastavanej plochy je 7.888m2. Pozemok je oplotený v celom rozsahu a prístupný  bránou z uličnej časti cesty (dom) a taktiež poľnou cestou (záhrada). Poľná cesta oddeľuje záhradu a vinohrad. Dom je vhodný pre pokojné  rodinné bývanie v tichej lokalite pre viacpočetnú rodinu, či ako  dvojgeneračná nehnuteľnosť. Vzhľadom k tomu, že obe prepojené časti domu  majú zároveň aj samostatné vstupy, je možné nehnuteľnosť využiť ako dom na bývanie (novostavba) a objekt na podnikanie (komplexná rekonštrukcia).

 

Dispozícia:

Prízemie novostavby rodinného domu o celkovej výmere cca 260m2 pozostáva z chodby,  veľkej otvorenej obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou, dvoch samostatných izieb (spální), priestrannej kúpeľne so sprchovacím kútom, vaňou, WC  a dvomi umývadlami,  samostatného WC s pisoárom a umývadlom, technickej miestnosti (tepelné čerpadlo), práčovne a šatníka. Jednotlivé miestnosti sú prístupné presvetlenou chodbou. V spojovacom trakte domu sa nachádza tzv. technická (letná) kuchyňa ktorá slúži na spracovanie úrody zo záhrady a vinohradu a ďalšie samostatné WC. Neoddeliteľnou časťou je veľká pivnica z tehlovou klenbou slúžiaca na skladovanie aj posedenie. V obývacej izbe s priznaným otvoreným stropom je situovaná kachľová pec na drevo. Z tohto obytného priestoru je možný vstup na dve samostatné terasy – pred domom (átrium) a za domom (záhrada).

 

Prízemie rekonštruovanej časti rodinného domu o celkovej výmere 157m2 pozostáva zo štyroch samostatných izieb, pričom každá z izieb má svoju kúpeľňu so sprchou, umývadlom a WC. K izbám prislúcha priestranná obytná kuchyňa a sklad s práčovňou. Slnečná chodba, ktorou sú miestnosti prepojené, umožňuje vstup na spoločnú terasu (átrium). Táto časť domu je pripravená  pre ubytovanie hostí, prípadne je možné využiť ju ako priestory na podnikanie. V podbránií je parkovacie miesto pre jeno auto (náhrada garáže) a pred domom je možné parkovať ďaľšie dve autá.

 

Technický stav:

Rodinný dom (novostavba aj komplexná rekonštrukcia) bol kolaudovaný v roku 2010. Je napojený na žumpu, elektrinu a vodovod a má taktiež vlastnú studňu.  Obvodové murivo je tehlové, strecha sedlová a je zastrešená  pálenou  krytinou  a okná sú drevené s izolačným dvojsklom. Vykurovanie v dome je podlahové a zdroj je tepelné čerpadlo zem voda (Vaillant) s veľkým zásobníkom teplej vody a so zemným kolektorom, čo pri veľkej podlahovej ploche domu zabezpečuje nízke prevádzkové náklady a to cca 150 eur/mesiac. V novostavbe domu sa nachádzajú  kvalitné  dlažby (mramor) a obklady v kúpeľni a WC, v izbách drevená  podlaha. V izbách rekonštruovanej časti sa nachádza plávajúca laminátová podlaha, na chodbe a v kúpeľniach keramická dlažba a obklad. Veľkoplošná letná kuchyňa je vybavená na proces prác súvisiacich so záhradou a vinohradom.  Celý dom je prestrešený sedlovou strechou s dreveným pochôdzným záklopom a tepelnou izoláciou v záklope. Krov je možné následne využiť na ďalší potrebný účel (sklad, atelier, herňa).

V záhrade sa nachádzajú dva samostatné drevené objekty slúžiace na uskladnenie náradia a materiálu, strojov, ktoré sa využívajú pri prevádzke záhrady a vinohradu, prípadne pre účel chovu domácich zvierat.

 

Lokalita:

Vyznačuje sa dobrou  dopravnou dostupnosťou do  Trnavy,  či Bratislavy (pred domom je autobusová zastávka) a základnou občianskou vybavenosťou.  V blízkosti sa nachádzajú potraviny, materská škola (ZŠ je v susednej obci) s detským ihriskom, pizzeria, pošta, futbalové ihrisko, obecný úrad.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 320 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajTrnavský kraj
OkresTrnava
MestoTrnava
Mestská časťobec Borová

Detail

Typ nehnuteľnostibungalov, átriový dom
Izby7
Výmera domu550 m2
Výmera pozemku7888 m2
Mesačné náklady150 €
Cena domu320 000 €
Dispozícia6-izbový +

Info

Kuchyňasamostatná
Spálne6
Šatník1
Kúpeľne5
WC2
Pivnica1
Technická miestnosť3
Parkovacie miesta2
Garáž1
OrientáciaJ,V,Z
Stavkompletná rekonštrukcia, novostavba, zariadený
Vek stavby8
Termín kolaudácie06/2010

Vybavenie domu

dom na bývanie aj podnikaniezáhrada a vinohrad
dom dispozične rozčlenený na dve jednotkytechnické zázemie pre prácu vo vinohrade
skladové objekty pre práce v záhradetepelné čerpadlo a zemný kolektor (zem-voda)
tichá lokalita pod Karpatamipríjemné prostredie

Občianska vybavenosť

obecný úradmaterská škôlka s ihriskom
futbalové ihriskopotraviny (zmiešaný tovar)
autobusová zastávka pri dome
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma