Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami v Miloslavove

/ id:1778

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom so záhradou v časti Miloslavova-Alžbetin Dvor, ktorý je možné využiť ako dve 3-izbové bytové jednotky so spoločným vstupom alebo ako 5. alebo 6. izbový rodinný dom. Dom prešiel pred 10-timi rokmi rekonštrukciou a nachádza sa v zabývanej tichej a bezpečnej časti obce.

 

Dispozícia:

Rodinný dom s celkovou podlahovou plochou 233,4m2 (tri podlažia), je postavený na pozemku o výmere 805 m2. Dom pozostáva z troch podlaží, výmer jedného podlažia je cca 77,8m2 a je riešený ako rodinný dom s dvoma 3-izbovými bytovými jednotkami a jedným podzemným podlažím-suterénom.

Na 1.np je vstup do domu a z menšej chodby je prístupná prvá časť domu – samostatná bytová jednotka na prízemí ako aj schodisko a prístup do druhej časti domu - 2.np a tiež vstup schodiskom do suterénu. Bytová jednotka na prízemí prešla rekonštrukciou a dispozícia bola upravená na 2-izbovú s otvorenou halou a výstupom do záhrady. Spálňa, obývacia izba a kuchyňa sú samostatné. K obytným miestnostiam prislúcha kúpelňa a samostatné WC. Na poschodí sa nachádza 3-izbová bytová jednotka so sociálnym zariadením v pôvodnom stave.

Celý dom je podpivničený. V suteréne sa nachádza sklad, technická miestnosť-kotol, práčovňa a garáž.

Dom prešiel pred 10-rokmi rekonštrukciou. Boli vymenené okná v celom dome za plastové s izolačným dvojsklom, upravená fasáda domu a tiež prestavané 1.np. Pred troma rokmi bol menený plynový kotol za nový kondenzačný.

Nový majiteľ môže dom využívať ako dvojgeneračný s dvoma samostatnými bytovými jednotkami alebo ako viac-izbový rodinný dom, kde na prízemí môže byť denná časť domu a na 2.np po nenáročnej rekonštrukcii nočná časť domu.

 

Vybavenie domu:

Tehlový dom  kolaudovaný v r. 1979, prešiel  pred 10-rokmi rekonštrukciou. Nachádzajú sa tu vstupné vchodové bezpečnostné dvere, plastové okná s izolačným dvojsklom, teplovodné vykurovanie radiatormi vrátane nového kondenzačného kotla. K domu patrí záhrada s altánkom, s ovocnými stromami a skleníkom. Pozemok je oplotený. Pred domom ako aj vedľa domu je plocha na parkovanie auta.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, kanalizácia, vodovod a taktiež vlastná studňa na úžitkovú vodu.

 

Lokalita:

Dom sa nachádza v zastavanej pôvodnej centrálnej časti obce Miloslavov – časť Alžbetin Dvor. V blízkosti sa nachádza materská škôlka, základná škola, pošta, potraviny, lekáreň, taktiež zastávka MHD-SAD, kostol. Dobrá dostupnosť  do BA – vlaková zastávka, autobusy.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 218 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresSenec
MestoSenec
Mestská časťMiloslavov
UlicaAlžbetin Dvor

Detail

Typ nehnuteľnostiviacpodlažný
Izby5
Výmera domu233,4 m2
Výmera pozemku805 m2
Cena domu218 000 €
Dispozícia5-izbový

Info

Kuchyňasamostatná
Spálne3
Pracovňa1
Kúpeľne2
WC2
Technická miestnosť2
Garáž1
Stavčiastočná rekonštrukcia
Vek stavby40

Vybavenie domu

všetky inžinierske sietesamostatná studňa na dvore
skleníkaltánok

Občianska vybavenosť

základná školamaterská škola
lekáreňpotraviny
kostolreštaurácia
vlaková stanica
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma