Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Štýlový rodinný dom - Štvrtok na Ostrove

/ id:1323

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový,  dvojpodlažný rodinný dom  s dvoj-garážou v tichej  časti obce Štvrtok na Ostrove (cca 20km od Bratislavy), situovaný na okraji novovybudovanej zástavby.

 

Rodinný dom s celkovou úžitkovou plochou 250,63m2 je postavený na pozemku o výmere 965m2, má zastavanú plochu o výmere 132,50m2, slnečnú terasu  a udržiavanú zeleň. Pozemok je oplotený plotom a prístupný posuvnou  bránou  z prístupovej súkromnej cesty. Dom je vhodný pre pokojné  rodinné bývanie v tichej  a bezpečnej lokalite.

 

Dispozícia:

Prízemie  pozostáva z veľkej otvorenej obývacej izby s kuchyňou, menšou špajzou a jedálenskou časťou, samostatnej izby,  kúpeľne s rohovou vaňou  a skladu, cez ktorý je prístupná dvojgaráž.  Modernú  kuchynskú  linku  dopĺňa  žulová pracovná  doska a vstavané spotrebiče. Z jedálenskej časti  tohto obytného priestoru je možný vstup na priestrannú  terasu.

Poschodie pozostáva z troch samostatných izieb, kúpeľne s  dvomi umývadlami, sprchovacím kútom a WC, dvoch šatníkov. Z jednej z izieb je riešený vstup na slnečnú loggiu a zo spálne vstup na menšiu terasu.  V detskej  izbe  sa  nachádzajú  vstavané rolldor skrine,  v najpriestrannejšej  izbe - spálni sa nachádza samostatný  šatník so zabudovaným policovým a závesným systémom. Ideálna  orientácia pozemku zabezpečuje, že dom jeslnečný a  presvetlený, s presklenou časťou z kuchyne a obývacej izby s výstupom na terasu smerom na juhozápad.

Na pozemku je nainštalovaná plne automatická závlaha. Na náradie je k dispozícii drevená záhradná chatka. Prístup k domu a ďaľším 8 rodinným domom na ulici je po súkromnej ceste zabezpečenej posuvnou bránou na diaľkové ovládanie.

 

Technický stav:

Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2013. Je napojený na inžinierske siete.Na stavbe domu boli použité  kvalitné stavebné materiály – brúsená tehla, zateplenie minerálnou vlnou, silikonová fasádna omietka v kombinácii s tehličkovým obkladom Rustique, nerezové vnútorné a vonkajšie zábradlia, hliníková posuvná brána a plotové výplne. Strecha je plytká sedlová s krytinou značky Prefa. Vnútorné omietky sú sadrové hladké, na stene v obývacej izbe je dekoračný obklad. Okná sú 6-komorové plastové s izolačným trojsklom a argónovou výplňou, na 1. nadzemnom podlaží na južnej strane vybavené vonkajšími hliníkovými žalúziami. Vykurovanie je ústredné podlahové teplovodné, zdrojom vykurovania je plynový kotol značky Wolf so samostatným zásobníkom teplej úžitkovej vody.  V dome sa nachádzajú  kvalitné  dlažby a obklady v kúpeľniach a WC, plávajúca podlaha v izbách a na chodbe, masívne drevené schodisko.

 

Lokalita:

Vyznačuje dobrou  dopravnou dostupnosťou do  centra Bratislavy (cca 20km od Bratislavy)  a základnou občianskou vybavenosťou.  V blízkosti sa nachádzajú potraviny COOP, materská škola, základná škola v SJ a MJ, pošta, obvodný lekár a zverolekár. V dohľadnej budúcnosti vybudovanie Rýchlostnej cesty R7 významne prispeje k dopravnému prepojeniu medzi diaľnicami D4 a D1  s cieľom odľahčiť prejazdové úseky súčasných radiál v okolitom územím.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 275 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresSenec
MestoSenec
Mestská časťŠtrvrtok na Ostrove
UlicaJozefínska

Detail

Typ nehnuteľnostiviacpodlažný
Výmera domu250,63 m2
Výmera pozemku965 m2
Mesačné náklady150 €
Cena domu275 000 €
Dispozícia5-izbový

Info

Kuchyňaotvorená
Spálne4
Šatník2
Kúpeľne2
WC2
Technická miestnosť1
Garáž2
OrientáciaJZ-SV
Konštrukcia domuzateplený
Stavnovostavba
Vek stavby4
Termín kolaudácie12/2013

Vybavenie domu

materiál tehlazateplenie minerálnou vlnou 10cm
izolačné trojsklovonkajšie hliník.rolety
sádrové omietkypodlahové vykurovanie a plyn.kotol
kuchynská linka so zabud.spotrebičmivstavané šatníky
zeleň a oplotenieposuvná brána

Občianska vybavenosť

potraviny COOPpošta
základná škola s jazykom slov. aj maďar.materská škola
zverolekárobvodný lekár
Domy Dedinka

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma
    Viladomy Marianka