Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

4-izbový bungalov v Novej Dedinke

/ id:1621

Ponúkame na predaj dva architektonicky zaujímavé a dobre dispozične riešené 4 - izbové bungalovy s úžitkovou plochou domu  104,0m2 a prestrešenou plochou dvora (parkovanie a sklad), na pozemkoch  č. 13 a č.14 o celkovej výmere 558 a 560 m2. Cena domu v stave holodom je 159.000eur. Domy sú umiestnené v lokalite s vlastným lesoparkom, jazerom a oddychovou zónou, hneď vedľa novovybudovanej cyklotrasy pri rieke Čierna Voda. Obec Nová Dedinka je situovaná len 3 km od Bernolákova a 5 km od Senca.

 

Dispozícia domov:

Vstup do domu je orientovaný z juhovýchodnej strany a je prestrešený. Prestrešenie zároveň kryje aj parkovacie státie pre dve autá a skladový priestor. Za zádverím sa nachádza otvorená obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou a vstupom do komory. Z obývacej izby je výstup na slnečnú terasu s juhozápadnou orientáciu. Súčasťou obývacej izby je predpríprava na krb (komín). Tri samostatné spálne majú severovýchodnú a juhovýchodnú orientáciu a sú dispozične orientované v nočnej zóne. Kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, umývadlom a wc, taktiež  technická miestnosť - priestor pre práčku, ohrev vody, kúrenie a šatník (prípadne druhé samostatné wc), tvoria jeden komplex medzi dennou a nočnou časťou domu. Prestrešenie parkovacích státií je dokonalou náhradou garáže a skladový priestor za parkovaním ponúka dostatok miesta na uloženie letnej, či zimnej, športovej výbavy celej rodiny  a tiež náradia  na údržbu záhrady.

 

Prevedenie domov:

Rodinné domy sú zrealizované z tehly a dokončené v prevedení HOLODOM, ktorý zahŕňa vstupné dvere, plastové okná – trojsklo, z vonkajšej strany antracit, z vnútornej biele, tehla 30 cm, zateplenie s hrúbkou 15 cm, falcovaná hliníková strešná krytina, ukončené maľovky, zásuvky, vypínače, elektrické podlahové kúrenie s digitálnym termostatom v každej izbe, príprava pre kuchynskú linku. Do ceny holodomu je zahrnutá žumpa a vodomerná šachta s vodomerom, spevnené plochy a odkvapový chodník. V cene nie je oplotenie a sadová úprava.

 

Lokalita:

Projekt výstavby rodinných domov je situovaný iba 3 km za jednou z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie v blízkosti Bratislavy - obcou Bernolákovo, ihneď na začiatku obce Nová Dedinka. Lokalita projektu je ohraničená vlastným jazerom a lesoparkom (na ploche viac ako 12 tisíc m2), existujúcou zástavbou rodinných domov a riekou Čierna Voda, ktorá je v bezprostrednej blízkosti pozemkov prepojená cez umelý vodný kanál s tokom Malého Dunaja. Z druhej strany rieky Čierna Voda je moderné detské ihrisko s altánkami  a cyklotrasa smerujúca cez úžasnú prírodu popri rieke do Bernolákova a následne do Ivanky pri Dunaji. Obytná zóna sa odlišuje oproti iným projektom jednotným architektonickým štýlom – je presne urečené, kde je možné stavať moderný dom alebo klasický, resp. bungalov alebo dvojpodlažný. Všetky domy sú od renomovanej architektonickej kancelárie APEX a lokalita má určené prísne regulatívy, ktoré zamedzujú svojvoľnú výstavbu, ktorá by v budúcnosti obmedzovala vaše súkromie. Obec prešla v poslednom období veľmi významným rozvojom, keď bola prestavaná centrálna časť obce, vybudovali sa nové detské ihriská a futbalové ihrisko sa premenilo na nádherný športový areál so všešportovým ihriskom (futbal, tenis, basketbal, volejbal...).

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 159 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresSenec
MestoSenec
Mestská časťNová Dedinka
UlicaŽltá

Detail

Typ nehnuteľnostibungalov
Izby4
Výmera domu104 m2
Výmera pozemku560 m2
Cena domu159 000 €
Dispozícia4-izbový

Info

Kuchyňaotvorená
Spálne3
Šatník1
Kúpeľne1
WC1
Technická miestnosť1
Parkovacie miesta2
Stavnovostavba
Termín kolaudácie10/2018

Vybavenie domu

komín - predpríprava na krbprestrešenie parkovacích státií
sklad-komoraslnečná tersa
vybavenie holodommožnosť dorobiť štandard

Občianska vybavenosť

pripravuje sa vybavenosť - potraviny Ternošportový areál a detské ihrisko
MŠ a ZŠpošta a zdravotné stredisko
lesoparkcyklochodník
jazerorieka Čierna voda
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma