Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Luxusné vily KORABINSKÉHO

/ id:703

Ponúkame na predaj luxusné súkromné rezidenčné vily na Korabinského ulici nachádzajúce sa v exkluzívnej časti Bratislavy, medzi Horským parkom a Slávičím údolím. Sú vhodné na reprezentatívne sídla pre firmu alebo rodinný dom v centre Bratislavy. Ponúkajú nádherný výhľad na mesto a krásnu prírodnú scenériu. Vily veľmi elegantne prepájajú interiér a exteriér vďaka premyslenej architektúre. Každá z moderných  víl ma oddelenú záhradu poskytujúcu absolútne súkromie, pokoj, eleganciu a luxus.

 

Predávajú sa v prevedení holodom so štandardom (podlahové kúrenie, kondenzačný kotol, vystierkované steny, pripravené  rozvody  pre kúpeľne a kuchyne, inteligentná elektroinštalácia NIKO (stmievače a programovateľná svetelná scéna), hliníkové okná Schuco, elektrické vstupné a garážové brány, vyhrievané vjazdy do garáží, trávový koberec, vysadené základné dreviny a stromčeky, zavlažovací systém, drenáž pozemkov pod trávnikom, pripravené elektrické rozvody a oplotenie).

 

Vily sú vsadené do svahovitého terénu a pozostávajú z jedného podzemného a dvoch nadzemných podlaží. Podzemné podlažie môže slúžiť ako vínna pivnica, prípadne herňa. Vonkajšia časť víl je obložená kanadským drevom. Obytné priestory sú orientované prevažne na juh. Do domu sa vstupuje samostatným vchodom, prípadne cez garáž. Plocha pozemku Vily č.1 je 609 m2 (plocha domu 345,84 m2) pozostáva zo 4 izieb,1 obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, 3 šatníky, 2 kúpeľne, 2 WC, 2 terasy,1 sklad.

Vila č. 2 s rozlohou pozemku 668 m2 (plocha domu 325,11 m2) pozostáva z 1 kuchyne, 1 obývacia miestnosť, 5 izieb, 3 šatníky, 2 kúpeľne, 1 WC,1 terasa,1 sklad.

 

Areál oboch domov  je oplotený, vonkajšiu časť domov lemujú vybudované chodníky pre priamy vstup do domu a  garáže s elektricky ovládateľnou bránou pre 2 parkovacie miesta a 2 parkovacie miesta môžu parkovať vonku.

 

Lokalita, v ktorej sa luxusné vily nachádzajú sa vyznačuje pokojom, s dopravnou dostupnosťou do historického centra mesta a napojením na diaľničný obchvat. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V okolí je množstvo príležitostí na prechádzky, pešie túry, cyklistiku.

 

Zoznam ponúkaných domov:

*Byty vysvietené oranžovou farbou zodpovedajú kritériám, ktoré ste zadali vo vyhľadávači na hlavnej stránke


Názov objektu Dispozícia Výmera Plocha pozemku Cena Pôdorys Stav
Rodinný dom Vila 1 5-izb. 345,84 609 1200000 € link voľný
Rodinný dom Vila 2 5-izb. 325,11 668 1200000 € link voľný
GRAVITAS a.s.

GRAVITAS a.s.

Budyšínska 36, 831 03 Bratislava

0901 772 772

gravitas@gravitas.sk

Cena: na vyžiadanie

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava I
Mesto Bratislava-Staré Mesto
Ulica Korabinského
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma