Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II.

/ id:1743

Ponuka bytov v rezidenčnom projekte Popradská1 v Podunajských Biskupiciach, Bratislava II. je projekt, ktorý ponúka v dvoch dvojpodlažných  rodinných dvojdomoch štyri veľmi dobré dispozične riešené slnečné 3-izbové bytové jednotky A,B,C,D s balkónom a celoročne využívanou terasou. Každá bytová jednotka je vyhotovená vo vyššom štandarde a prislúchajú jej dve  parkovacie státia  v uzatvorenom dvore. Komorné bývanie medzi rodinnými domami s dobrou občianskou vybavenosťou a dostatok súkromia, sú veľkou výhodou tohto projektu.

 

Popis projektu:

Projekt rezidenčné byty Popradská1 je situovaný na okraji Podunajských Biskupíc v lokalite existujúcej výstavby rodinných domov, pre ktorú je charakteristická dobrá dostupnosť do Prievozu aj Ružinova, na diaľničný privádzač a aj do centra Bratislavy a taktiež komplexná občianska vybavenosť. Dva dvojpodlažné rodinné dvojdomy ponúkajú celkovo štyri bytové jednotky so zaujímavou a praktickou trojizbovou dispozíciou. Výmera bytov je od 94,34 m2, z toho prízemie 47,48 m2 a podkrovie 46,86 m2. Cena ponúkaných bytov je 282.000 € v stave dokončeného vyššieho štandardu, vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi a záhrady. V cene každého bytu sú započítané aj dve parkovacie státia v uzatvorenom dvore. Každý byt má na poschodí balkón a na prízemí celoročne využívateľnú terasu o výmere 16 m2 (zimnú záhradu) a predzáhradku o výmere 50 m2 až 78 m2.

 

Dispozícia  a technické prevedenie bytu:

Byty sa predávajú v prevedení vyšší štandard vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi a parkovej úpravy záhrady. Byt pozostáva na prízemí z otvorenej obývacej izby spojenej s kuchyňou, technickej miestnosti s WC, šatníka (skladu) a zádveria. Na poschodí (podkroví) z dvoch spální, kúpeľne s WC a schodiska.

Jedná sa o energeticky úsporné bývanie zateplenej tehlovej stavbe (Heluz Family) so sedlovou strechou v uzatvorenom dvore s vyhradeným parkovaním. Vstupné dvere do bytu sú hliníkové bezpečnostné. V byte sú 6-komorové okná s izolačným trojsklom, kompletná elektroinštalácia vrátane zásuviek a vypínačov, kompletná vodoinštalácia, podlahové kúrenie, sádrové omietky, ukončená vnútorná maľovka,  dlažba na prízemí a drevené parkety v obývacej izbe a na poschodí, osadené zárubne a dvere, kompletne vybavená kúpeľňa a WC, zariadená kuchyňa vrátane spotrebičov. Súčasťou inštalácií bytu je predpríprava na alarm v každom byte a predpríprava pre klimatizáciu. Každý byt disponuje zdrojom vykurovania – tepelné čerpadlo vzduch – voda s pripojením na WIFI a 200l zásobníkom na prípravu TÚV. Taktiež každý byt disponuje terasou s plne otvárateľným presklením a exteriérovými žalúziami na poschodí (na balkóne), zatrávnenou predzáhradkou s automatickým zavlažovaním, kompletnou parkovou úpravou a automatickou kosačkou  zahrnutou v cene.

Projekt ponúka bezpečné bývanie v meste v uzavretom areáli s benefitmi vidieka. Predpokladaný termín dokončenia a kolaudácie je október 2018. Odovzdanie bytov do konca roka 2018.

 

Lokalita:

Projekt rezidenčné bývanie Popradská1 je situovaný na okraji  Podunajských Biskupíc v lokalite s dobrou dostupnosťou ku komplexnej občianskej vybavenosti (škôlka, škola, obchody-Lidl a Billa, zdravotnícke zariadenia, reštaurácie a kaviarne). Výhodou tejto lokality je blízkosť Vrakuňského lesoparku, ktorú ocenia milovníci športových aktivít a oddychu. Z tejto lokality je tiež dobrá dopravná dostupnosť smer Prievoz a obchvat a taktiež Ružinov a centrum Bratislavy.


Ozn.bytu Dispozícia Výmera Pozemok Balkón Terasa Park.miesto Cena Pôdorys Stav
Byt A 3-izb. 94,34 63 3,63 16,08 2 282000 link Rezervovaný
Byt B 3-izb. 94,34 78 3,63 16,08 2 282000 link Predaný
Byt C 3-izb. 94,34 73 3,63 16,08 2 282000 link Voľný
Byt D 3-izb. 94,34 50 3,63 16,08 2 282000 link Voľný
Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 282 000 - 282 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava II
MestoBratislava-Podunajské Biskupice
UlicaPopradská

Detail

Typ nehnuteľnostiviacpodlažný, dvojdom
Výmera domov94,34 - 94,34 m2
Cena domov282000 - 282000 €
Dispozícia3-izbový

Info

Kuchyňaotvorená
Stavnovostavba
Termín kolaudácie10/2018

Vybavenie domu

podlahové vykurovaniezdroj tepelné čerpadlo
izolačné trojskláterasa s plne otvárateľným presklením
vyšší štandard zariadenia interiérukompletne vybavená kúpelňa a WC
dlažba a drevená podlaha v izbáchkuchynská linka vrátane spotrebičov
parková úprava so zavlažovanímpredpríprava na klímu a alarm

Vybavenie projektu

tehlová stavba so zateplenímnadčasová architektúra
bezpečie a súkromie v uzavretom areálidve parkovacie státia v cene bytu
elektrická vstupná brána do areáluosvetlenie príjazdovej cesty

Občianska vybavenosť

komplexná občianska vybavenosť v okolíMŠ a ZŠ
zdravotné zariadenieMHD
obchody Lidl a Billadobrá dostupnosť na obchvat
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma