Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Luxusný trojpodlažný zrub na Donovaloch

/ id:1665

Ponúkame na predaj  luxusný trojpodlažný zrub pre najnáročnejšiu klientelu. Táto ekologická drevostavba ponúka komfort a vybavenosť pre rekreáciu a oddych. Trojpodlažný objekt je situovaný v tichej lokalite na Donovaloch v časti rezortu "Donovalley". Rozprestiera sa na takmer 10 árovom pozemku s dobrým odfiltrovaním od okolitých stavieb.  Zrub je orientovaný smerom do lesa. Dve priestranne terasy dovolia majiteľom vychutnávať si prírodu z bezprostrednej blízkosti a nasávať atmosféru hôr Nízkych Tatier.


Dispozícia:

Luxusný zrub bol koncipovaný pre potreby aj náročnej klientely. Interiér aj exteriér bol navrhnutý v súčasnom modernom trende za použitia najmä prírodných materiálov s najvyšším dorazom na kvalitu a exkluzivitu. Okrem prírodného dreva a kameňa tu nájdete aj množstvo skla, betónu, či machových prírodných stien.

 

Prevedenie:
Hlavný vstup do zrubu je cez presklenú zimnú záhradu a vstupnú halu. Po vstupe do hlavnej obývacej časti sa rozprestiera rozľahlá otvorená plocha obývacieho priestoru s jedálňou, kuchyňou a oddychovou zónou s krbom. Symetrické gaučové sedenie je zapustené so zníženou podlahou. Interiér disponuje najmä prírodnými materiálmi, ktoré harmonicky ladia spolu. Na poschodí sa nachádza luxusne priestranná spálňa so samostatným šatníkom a kúpeľnou, ktorá je orientovaná smerom do lesa. Zrub obsahuje ďalej štyri priestranné izby a dve ďalšie kúpeľne. Hala uprostred dispozície súži aj ako herňa pre biliard. Šikmá strecha nad strednou časťou zrubu rastie do výšky a vytvára tak v hale a v hlavnej spálni veľkolepý podkrovný priestor. Na prízemí sa nachádzajú okrem technických miestností, trojgaráže a lyžiarne nechýba tiež luxusná vinotéka a wellnes s bazénom, fínskou a parnou saunou. Prechod z bazéna priamo do záhrady a výhľad z fínskej sauny do lesa sú príjemné atribúty tejto relaxačnej zóny.

Tento luxusný zrub je výsledkom spolupráce viacerých popredných slovenských dodávateľov. Vykurovanie zabezpečuje kotol na peletky s dopravníkom. Napĺňanie z cisterny a zásobník o nosnosti 9t zaručujú bezobslužný systém. Kotol sa ovláda aj cez aplikáciu. Bazénová miestnosť má vlastnú jednotku vzduchotechniky spolu s rekuperáciou. Rovnako aj sauny a teplota bazénu sa dajú ovládať cez aplikáciu na diaľku. Zrub je zabezpečený samostatným kamerovým systémom a alarmom, ovládateľným na diaľku. Okrem bežných svetiel sa v komunikačných priestoroch nachádzajú svetlá spínané fotobunkou. Wellnes má vlastné ozvučenie. Garážové brány sa môžu tiež ovládať na diaľku. Celkovo vybavenie chaty je riešené tak, aby zabezpečila majiteľom dokonalý komfort.

 

Lokalita:

Prostredie, tohto vysokohorského dreveného zrubu poskytuje vlastníkom ako aj návštevníkom vychádzky a športové aktivity v nádhernej prírode, pod Tatranskými štítmi. Ponúka vysokú dávku komfortu a súkromia.  Zrub je situovaný  na jednej z najdynamicky sa rozvíjajúcej turistickej lokalite na Slovensku, ale zároveň je chránený voči rušným a preplneným miestam. V letnom období možnosti cykloturistiky a peších tur do okolia Veľkej Fatry a západnej časti Nízkych Tatier. Možnosť kúpania v termálnych kúpeľoch Bešenová.  V okolí môžete navštíviť napríklad: raj pre deti - Dobšinského rozprávkový svet Habakuky, adrenalínové atrakcie Fun Aréna, Bobová dráha, Staré hory,  Hrad Slovenská Ľupča, Harmanecká jaskyňa, Lyžiarské stredisko Park Snow donovaly, Šachtičky a pod. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť.


Mgr. David Bellay

Mgr. David Bellay

Budyšínska 36, 831 03 Bratislava

0903 999 341

bellay@gravitas.sk

Cena: 2 000 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

Kraj Banskobystrický kraj
Okres Banská Bystrica
Mesto Banská Bystrica
Mestská časť Donovaly
Ulica Donovaly

Detail

Typ nehnuteľnosti viacpodlažný, dvojdom
Výmera domu 895 m2
Výmera pozemku 951 m2
Cena domu 2 000 000 €
Dispozícia 6-izbový +

Info

Kuchyňa otvorená
Konštrukcia domu drevodom
Stav novostavba, zariadený
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma