Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Luxusný drevený dvoj- zrub na Donovaloch

/ id:1667

Ponúkame na predaj luxusný drevený dvojzrub, vhodný aj ako investícia. Rekreačná drevenica sa nachádza na Donovaloch v unikátnej  časti rezortu nazýanej "Donovalley" v tesnej blízkosti zjazdoviek. Zrub sa skladá z dvoch samostatne obývateľných častí. Celková úžitková plocha dvojzrubov je 290 m2. Úžitková plocha každej časti je 145m2.

 

Celková cena s dvomi samostatnými jednotkami je 599 800 €. Cena za jednu časť je 295 900€ bez DPH a cena za druhú časť je 303 900€ bez DPH. Predávame ako samostatné jednotky TU.

 

Dvojzrub sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 711m2. Drevenica pozostáva z dvoch samostatných častí, ktoré sa dajú prepojiť alebo úplne oddeliť. Zrub je dvojpodlažný, každá časť má vstupnú predsieň so samostatnou toaletou, priestrannú obývačku s kuchyňou. Na poschodí sa v oboch častiach nachádzajú dve priestranné izby a veľká kúpeľňa. Dvojzrub sa predáva kompletne zariadený s luxusným krbom, sedačkou, kuchynskou linkou, kúpeľňovým zariadením a vybavením izieb. Všetko je vyrobené na mieru. V okolí zrubu budú spevnené plochy vo forme zámkovej dlažby a oplotenie vo forme kameňom obložených stĺpikov s horizontálnou guľatinou.

 

Lokalita:

Prostredie, tohto vysokohorského dreveného zrubu poskytuje vlastníkom ako aj návštevníkom vychádzky a športové aktivity v nádhernej prírode, pod Tatranskými štítmi. Ponúka vysokú dávku komfortu a súkromia.  Zrub je situovaný  na jednej z najdynamicky sa rozvíjajúcej turistickej lokalite na Slovensku, ale zároveň je chránený voči rušným a preplneným miestam. V letnom období možnosti cykloturistiky a peších tur do okolia Veľkej Fatry a západnej časti Nízkych Tatier. Možnosť kúpania v termálnych kúpeľoch Bešenová.  V okolí môžete navštíviť napríklad: raj pre deti - Dobšinského rozprávkový svet Habakuky, adrenalínové atrakcie Fun Aréna, Bobová dráha, Staré hory,  Hrad Slovenská Ľupča, Harmanecká jaskyňa, Lyžiarské stredisko Park Snow donovaly, Šachtičky a pod. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť.

Mgr. David Bellay

Mgr. David Bellay

Budyšínska 36, 831 03 Bratislava

0903 999 341

bellay@gravitas.sk

Cena: 599 800 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

Kraj Banskobystrický kraj
Okres Banská Bystrica
Mesto Banská Bystrica
Mestská časť Donovaly
Ulica Donovaly

Detail

Typ nehnuteľnosti viacpodlažný, dvojdom
Výmera domu 290 m2
Výmera pozemku 771 m2
Cena domu 599 800 €
Dispozícia 4-izbový

Info

Kuchyňa otvorená
Konštrukcia domu drevodom
Stav novostavba, zariadený
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma