Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

3-izbový byt v rodinnom dome na Kosodrevinovej ulici

/ id:1735

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s terasou v rodinnom dvojdome  na Kosodrevinovej ulici vo Vrakuni, Bratislava II. Dve veľmi dobré dispozične riešené 3-izbové bytové jednotky, prvá na prízemí s predzáhradkou v cene 210.000 eur a druhá na poschodí s loggiou (terasou) v cene 189.000eur, ponúkajú komorné bývanie  medzi rodinnými domami. Dostatok súkromia  a parkovanie v uzavretom dvore sú veľkou výhodou tohto projektu.

 

Popis projektu:

Projekt 3-izbových bytov na ulici Kosodrevinová je situovaný na okraji Vrakune (smer Most pri Bratislave) v lokalite novej výstavby rodinných domov. Dvojpodlažný rodinný dvojdom ponúka celkovo štyri bytové jednotky so zaujímavou a praktickou trojizbovou dispozíciou. Výmera ponúkaného bytu na poschodí je 108m2 a výmera prislúchajúcej predzáhradky je 112m2. Výmera bytu na poschodí je 105m2 a výmera prislúchajúcej terasy (loggie) je 15m2.  Byty sú skolaudované,  vyhotovené v štandarde vrátane kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi a šatníkom v spálni a na chodbe. Každý byt má vyhradené parkovacie státie v uzatvorenom dvore.

 

Dispozícia  a technické prevedenie bytu:

Byt na poschodí sa predáva v prevedení štandard vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi a vstavanej šatníkovej skrine v spálni a na chodbe.  Byt o výmere 105m2 pozostáva z otvorenej obývacej izby spojenej s kuchyňou a možnosťou výstupu na terasu (loggiu), komory,  dvoch samostatných spální, kúpeľne s vaňou, umývadlom a sprchovacím kútom, samostatnej toalety. Terasa (loggia) o výmere 15m2 je prístupná z obývacej nizby.

Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. V byte sú plastové 6-komorové okná s izolačným trojsklom, kompletná elektroinštalácia vrátane zásuviek a vypínačov, kompletná vodoinštalácia,  kúrenie s vlastným plynovým kotlom (radiatory a časť podlahové), vnútorná maľovka, plávajúca podlaha a dlažba, keramický obklad a kompletná sanita v kúpeľni a WC, interierové dvere so zárubňou. Súčasťou bytu je kuchynská linka vo vyššom štandarde vrátane vstavaných spotrebičov. Taktiež každý byt disponuje komínom s predprípravou na zaústenie krbového telesa.

 

Lokalita:

Projekt 3-izbové byty na Kosodrevinovej ulici je situovaný na okraji  Vrakune v lokalite s dobrou dostupnosťou k občianskej vybavenosti. Výhodou tejto lokality je aj blízkosť Vrakuňského lesoparku a cyklotrás,  ktorú ocenia milovníci športových aktivít a oddychu.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 189 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava II
MestoBratislava-Vrakuňa
Mestská časťVrakuňa
UlicaKosodrevinová

Detail

Dispozícia3-izbový
Výmera bytu105 m2
Výmera loggie15 m2
Cena189 000 €
Typ nehnuteľnostiByt

Info

Kuchyňaotvorená
Spálne2
Kúpeľňa1
WC1
Parkovacie miesto1
Poschodie1
Stavnovostavba, nezariadený

Vybavenie bytu

dlažba a plávajúca podlahasanita v kúpeľni a WC
vlastné kúrenieinterierové dvere a zárubne
podhľad a bodové osvetlenievstavané skrine
kuchynská linka vo vyššom štandardevstavané spotrebiče
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma