Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

3-izbový podkrovný byt na Hrušovskej ulici

/ id:1679

Ponúkame na predaj 3-izbový podkrovný byt č. 6 nachádzajúci sa v podkroví rodinného domu, v projekte Hrušovská ulica, o výmere 87,7 m2 s balkónom o výmere 4,98m2 a s parkovacím státím v uzavretom dvore. Cena bytu je 169.900 € vyhotoveného v štandarde vrátane kuchynskej linky a cena povinného parkovacieho státia je 5.000 € . Projekt ponúka aj  podkrovný byt č. 3 s rovnakou dispozíciou, ktorý sa predáva v stave holobyt s možnosťou dokončenia do štandardu.

 

Ponuka bytov na Hrušovskej ulici vo Vrakuni (Hrušov) Bratislava II. je projekt, ktorý ponúka v dvoch trojpodlažných rodinných domoch  A a B,  šesť veľmi dobré dispozične riešených slnečných 3-izbových bytov s balkónmi alebo predzáhradkou a s parkovaním v uzatvorenom dvore. Komorné bývanie medzi rodinnými domami a dostatok súkromia sú veľkou výhodou tohto projektu.

 

Popis projektu:

Projekt bytov Hrušovská ulica je situovaný na okraji Ružinova  a Vrakune (Hrušov) v lokalite existujúcej výstavby rodinných domov, pre ktorú je charakteristická dobrá dostupnosť na obchvat aj do Ružinova (Pošeň). Trojpodlažný rodinný dvojdom ponúka celkovo šesť bytových jednotiek s praktickou trojizbovou dispozíciou. Výmera bytov je od 82,8 m2(prízemie) do 87,7 m2 (poschodie a podkrovie). Veľkosť balkónov je od 2,75 m2 do 4,98 m2. V cene každého bytu je započítané jedno parkovacie státie v uzatvorenom dvore. Druhé parkovacie státie je možné dokúpiť v cene 4.500€(pozdĺžne) a 5.000 €. Byty na poschodí (2.NP) majú dva balkóny, podkrovné byty (3.NP) majú jeden balkón a prízemné byty (1.NP) sú s predzáhradkou a terasou.

 

Dispozícia  a technické prevedenie bytu:

Byty sa predávajú v prevedení HOLOBYT s možnosťou vyhotovenia štandardu vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi a vstavanej šatníkovej skrine v spálni a na chodbe. Cena dorobenia štandardu s vybavením je 15.000 €. Byt pozostáva z otvorenej obývacej izby spojenej s kuchyňou, dvoch spální, kúpeľne s dvomi umývadlami, vaňou a sprchovacím kútom a oddelenej toalety v kúpeľni. V podkrovných bytoch je toaleta súčasťou kúpeľne.

Jedná sa o kvalitnú, zateplenú, tehlovú stavbu so sedlovou strechou v uzatvorenom dvore s vyhradeným parkovaním. Pri výstavbe domu boli použité kvalitné materiály - tehla HELUZ, dom je zateplený 15cm poslytyrénom a na streche je strešná krytina zn. BRAMAC. V byte sú  plastové 6-komorové okná s izolačným trojsklom, kompletná elektroinštalácia vrátane zásuviek a vypínačov, kompletná vodoinštalácia, podlahové elektrické (káblové) kúrenie zn. DEVI, betónový poter, ukončená vnútorná maľovka a dlažba na balkóne. Súčasťou inštalácií bytu je predpríprava na alarm v každom byte a predpríprava pre klimatizáciu (byty 2.NP a 3.NP) a optická kabeláž. Každý byt disponuje vlastným meraním elektriny a predprípravou inštalácií pre kuchynskú linku a sanitu v kúpeľni.  Každá izba má vlastný termostat a každý byt ma elektrický bojler na ohrev teplej vody. Optický internet UPC je potiahnutý do každého bytu. V každom byte je komín s predprípravou na zaústenie krbového telesa.

 

Kompletnú ponuku bytov v projekte Hrušovská ulica nájdete tu: http://www.flatbook.sk/byty/bratislava-vrakuna/3-izbovy/1413/3-izbove-byty-hrusovska-ulica-bratislava-ii

 

Lokalita:

Projekt 3-izbové byty Hrušovská je situovaný na okraji  Vrakune v lokalite s dobrou dostupnosťou k občianskej vybavenosti (škôlka, škola, obchody-Lidl a Terno, reštaurácie a kaviarne). Výhodou tejto lokality je blízkosť Vrakuňského lesoparku, ktorú ocenia milovníci športových aktivít a oddychu. Z tejto lokality je tiež dobrá dopravná dostupnosť smer Prievoz a obchvat a taktiež Ružinov - Pošeň.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 179 900 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava II
MestoBratislava-Vrakuňa
Mestská časťVrakuňa
UlicaHrušovská

Detail

Dispozícia3-izbový
Výmera bytu87,7 m2
Výmera balkónu4,98 m2
Cena169 900 €
Typ nehnuteľnostiByt

Info

Kuchyňaotvorená
Spálne2
Kúpeľňa1
WC1
Parkovacie miesto1
OrientáciaJZ
Poschodie2
Počet bytov3
Stavnovostavba
Vek stavby1

Vybavenie bytu

bezpečnostné protipožiarne dvere6-komorové okná s izolačným trojsklom
podlahové elektrické vykurovaniebojler na vodu
potery podláhkompletná elektroinštalácia
vápenné omietky a maľovkakompletná predpríprava inštalácii
možnosť dorobenia štandardumožnosť dorobenia časti interierového zariadenia

Vybavenie bytovného domu

tehla HELUZstrešná krytina BRAMAC
zateplené 15cm polystyrénomoptický internet UPC
parkovacie státiasúkromný uzavretý areál

Občianska vybavenosť

materská školazákladná škola
LIDLTERNO
reštauráciekaviarne
Vrakuňský lesopark
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma