Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

4-izbový byt na Drotárskej ceste

/ id:1795

Ponúkame na predaj 4-izbový byt s priestrannou loggiou a dvojgarážu na 3.np (2.poschodie) v zabývanom areáli na Drotárskej ceste. Byt o výmere 124,58m2, z toho loggia 10,16 m2, sa v stave holobyt predáva v cene 440.000eur vrátane priestrannej dvojgaráže (cena bytu 390.000eur a cena dvojgaráže 50.000eur).

 

Popis bytu:

Bytový dom je situovaný na Drotárskej ceste v obľúbenej mestskej časti Staré Mesto v blízkosti Horského parku. Ponúkaný 4-izbový byt sa nachádza na 3 nadzemnom podlaží a ponúka zaujímavo riešenú dispozíciu s pekným výhľadom na zeleň zo spálne. Výmera bytu 124,58m2 v sebe zahŕňa aj plochu loggie 10,16m2, ktorá je zasklená bezrámovým skladacím systémom. Steny loggie sú obložené prírodným kameňom (bridlica), podlaha je vydláždená, zábradlie nerezové.  Byt, čo sa týka vnútorného vybavenia, sa predáva v stave holobyt, má zrealizované nové výplne okenných otvorov (6 komorový profil RehauGeneo s izol. trojsklom Uf=0,85W/m2K) s elektricky ovládateľnými vonkajšími žalúziami, vlastný nový plynový kotol Wiessman so systémom úsporného spaľovania (2018), kúrenie kombinované (podlahové a vykurovacie telesá) a vlastnú prípravu TUV.  Byt má taktiež zrealizovaný rozvod pre klimatizáciu a vývod exterierovej jednotky na fasádu domu, optický kábel, rozvody TV a internetu do všetkých miestností, satelit, rozvody pre reprodukovanú sústavu, rozvody pre centrálny vysávací systém a tri malé zabudované trezory (v troch izbách). Byt zatiaľ nebol nikdy trvalo obývaný. Všetky ínštalácie a technológia v byte sú nové (2018). Z pohľadu stavu interieru je môžné byt vnímať ako novostavbu.  Benefitom bytu je uzatvorená priestranná dvojgaráž v podzemnej garáži bytového domu a samostatný sklad so zdvojenými dverami o výmere 5,86m2. Táto výmera nie je započítaná do celkovej výmery bytu. Bytový dom je vybavený výťahom a domovým telefónom. Lokalita, kde sa bytový dom nachádza, je uzatvorená elektronickou rampou zamedzujúcou parkovaniu cudzích automobilov, vybavená detským ihriskom a odrastenou zeleňou.

 

Dispozícia bytu:

Zo vstupnej chodby je prístup do dennej časti bytu – otvorenej obývacej izby s kuchyňou a vstupom na loggiu. V tomto čase je kuchyňa vybavená dočasnou kuchynskou linkou so spotrebičmi (IKEA). Z chodby je prístupný taktiež samostatný šatník (prípadne komora). Samostatne je dispozične oddelená nočná časť bytu (tri spálne) – dve rovnocenné detské izby so samostatným šatníkom a spálňa s vlastným šatníkom. Samostatné WC a priestranná kúpeľňa sú taktiež dočasne vybavené a funkčné. Kúpeľňa, vzhľadom k svojej veľkosti, má možnosť na osadenie vane aj asprchovacieho kúta, dvojumyvadla, práčky a ďaľšieho wc. Pojednanie stien obkladom a výber sanity je už na novom majiteľovi. Podlaha je pojednaná nivelačným poterom a dočasným kobercom.

 

Lokalita:

Drotárska cesta sa nachádza v širšom centre mesta v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou.  Veľkou výhodou lokality je spojenie prírody a mesta. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Horský park, ktorý poskytuje dostatok miesta pre oddych, ale aj pre športové aktivity (beh). Z danej lokality je veľmi dobré dopravné napojenie do centra mesta ( zastávka MHD) ale aj na diaľničný obchvat.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 440 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava I
MestoBratislava-Staré Mesto
Mestská časťHorský park
UlicaDrotárska cesta

Detail

Dispozícia4-izbový
Počet izieb4
Výmera bytu124,58 m2
Výmera loggie10,16 m2
Cena440 000 €
Typ nehnuteľnostiByt

Info

Kuchyňaotvorená
Spálne3
Šatník2
Kúpeľňa1
WC1
Garáž2
OrientáciaJ,Z
Poschodie2
VýťahÁno
Stavkompletná rekonštrukcia, nezariadený
Vek stavby20
Termín kolaudácie10/2009
Pivnica5,86

Vybavenie bytu

vlastný plynový kotolohrev TUV
6 komor.okná s trojsklompredpríprava na klimatizáciu
zasklená loggiaobklad loggie prírodný kameň
uzavretá dvojgarážsklad

Vybavenie bytovného domu

garážové státiavýťah
vzrastlá zeleň a detské ihriskouzatvorený areál

Občianska vybavenosť

dobrá dostupnosť MHD a diaľnicaPotraviny Kraj
Horský park
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma