Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

3-izbový byt s nebytovým priestorom v Ružinove

/ id:1870

Ponúkame na predaj  zaujímavý 3-byt v tichej časti Ružinova – Staré záhrady. Výmera bytu s priestrannou loggiou a nebytovým priestorom je 87,89m2. Byt sa nachádza na 2.np v štvorpodlažnom bytovom dome, v zabývanej časti Ružinova, medzi rodinnými domami. Orientácia bytu je na dve strany – juh a západ. Bonusom k bytu je priestranný suterénny nebytový priestor,  ktorý je možné využiť aj ako dielňu (pracovňu), osobnú kanceláriu, či sklad. Uzavretý vnútroblok a tiché prostredie s dobrou občianskou vybavenosťou pridávajú na kvalite bývania. Cena bytu je 228.500eur. K bytu prislúcha aj vyhradené parkovacie miesto pri vchode do bytového domu.

 

Výmera a dispozícia bytu:

Byt pozostáva z troch obytných miestností s príslušenstvom. Celková podlahová plocha bytu je 87,89m², z čoho plocha bytu je 66,09m², plocha loggie 5,49m² a plocha suterénneho priestoru je 16,31m². Byt sa nachádza na  2.NP. Pri vstupe sa nachádza otvorený priestor – zádverie, kuchyňa a obývacia izba. Z menšej chodby je prístupná nočná časť bytu - kúpeľňa s vaňou, práčkou, umývadlom a wc, taktiež dve spálne, Z obývacej izby je vstup na slnečnú loggiu, ktorá po následnej obnove bytového domu bude ešte zväčšená o vysunutú plochu. Orientácia bytu je na dve svetové strany  juh a západ, čo zabezpečuje dostatok presvetlenia počas celého dňa. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, boli vymenené všetky inštalácie (elektrina, vykurovanie), okná a zrealizovaná kvalitná dispozičná úprava bytu, kde je využitý každý meter priestoru. Bol vybraný vkusný štandard a interierové zariadenie, čo pridáva na atmosfére a príťažlivosti bytu. Taktiež nebytový priestor, ktorý sa nachádza v polo zapustenom suteréne bytového domu a je započítaný do celkovej výmery bytu, ponúka širokú možnosť využitia. Nemusí slúžiť ako pivnica (sklad) ale je ho možné využiť aj ako menšiu  (domácu) prevádzku, či kanceláriu.

Bytový dom má schválenú komplexnú obnovu a mal by byť v dohľadnej dobe zateplený vrátane úprav loggií (aj ich zväčšenia). Len z dôvodu opatrení Covid-19 sa plánovaná obnova z času jar 2020 presunula na obdobie jar 2021.

Tichý vnútroblok, vzrastlá zeleň s plochou detského ihriska a ihrisko pre deti aj dospelých, blízkosť ZŠ a MHD na všetky smery, blízkosť výjazdu na obchvat a iné služby zabývanej  lokality Ružinova, sú ďalšie bonusy tohto bytu.

Parkovacie miesto k bytu je zabezpečené vyhradeným parkovaním priamo pri vchode do domu formou nájomného parkovacieho miesta.

 

Vybavenie a zariadenie bytu:

Byt sa predáva z väčšej časti zariadený (zabudované zariadenie-kuchyňa, vstavané skrine) a zostávajúca časť zariadenia je na dohode s majiteľom. Nachádza  sa tu kuchynská linka so spotrebičmi a nábytkom robeným na mieru. K dispozícii je chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, sklokeramická varná doska a digestor.  Ďalej 2 veľké rolldory, posteľ a ostatné zariadenie, v kúpeľni je rohová vaňa, dvoj-umývadlo, wc a práčka. Vybavenie bytu taktiež zahŕňa nové plastové okná,  bezpečnostné vchodové dvere, laminátové podlahy, obklady a dlažby a sanitu. Vstup do bytového domu je zabezpečený domovým vrátnikom.

link-3D Matterport obhliadku: https://my.matterport.com/show/?m=Aon3tDChswG

 

Lokalita:

Ulica Staré záhrady je lokalitou medzi rodinnými domami a Mierovou ulicou. V blízkosti sa nachádza Základná škola Mierová, Mestský úrad Ružinov, zastávky MHD a ostatná kompletná občianska vybavenosť. Je to dobrá poloha aj na výjazd na obchvat Bratislavy.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 228 500 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava II
MestoBratislava-Ružinov
Mestská časťRužinov
UlicaStaré záhrady

Detail

Dispozícia3-izbový
Počet izieb3
Výmera bytu66,09 m2
Výmera loggie5,49 m2
Cena228 500 €
Typ nehnuteľnostiByt

Info

Kuchyňaotvorená
Spálne2
Kúpeľňa1
WC1
Parkovacie miesto1
OrientáciaJ-Z
Poschodie2
Stavkompletná rekonštrukcia
Pivnica1

Vybavenie bytu

kompletná prestavba a rekonštrukciaúprava dispozície
kvalitný štandardvkusne zariadený

Vybavenie bytovného domu

schválená kompletná obnovav dohľadnom čase zateplenie

Občianska vybavenosť

Základná škola Mierovápark a detské ihrisko
zastávka MHDkompletná občianska vybavenosť
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma