Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

3-izbový apartmán 3A-Rača Centrum

/ id:1586

Pripravujeme ponuku predaja: výborne dispozične riešený 3 izbový apartmán 3A s balkónom na 3.NP v Polyfunkčnom objekte Rača CENTRUM na rohu Detvianskej a Rustaveliho ulice v Bratislavskej mestskej časti Rača. Polyfunkčný objekt, v ktorom sa apartmán nachádza, leží v úplnom centre Rače. Apartmány v polyfunkčnom objekte ponúkajú praktické a moderné bývanie v príjemnej lokalite ideálnej pre pohodlný mestský život a zároveň profitujú zo svojej polohy v samotnom srdci centra mestskej časti Rača.

 

Popis apartmánu:

Projekt Rača CENTRUM je situovaný v stabilizovanom území sídliska Záhumenice na Detvianskej a Rustaveliho ulici v mestskej časti Rača.

Výmera ponúkaného 3-izbového apartmánu  je  91m2 + 23m2 dva balkóny. Dispozícia apartmánu je prakticky a zaujímavo riešená, tak aby spĺňala požiadavku aj náročnejších klientov s ohľadom najmä na funkčnosť a modernosť. Apartmán pozostáva z vstupnej chodby, dvoch samostatných spální a  dvoch samostatných kúpeľní, kde v jednej je navrhnutá vaňa a v druhej sprchovací kút, samostatného WC a otvorenej obývacej izby prepojenej s kuchyňou. Z obytnej kuchynskej časti je prístupný veľký slnečný balkón o výmere 22,85m2 a z kúpeľne je prístupný menší balkón o výmere 3,6m2. K apartmánu prislúcha aj pivničná kobka o výmere 6,17m2.

Cena ponúkaného apartmánu je v stave holopriestor 237612,5 € vrátane DPH. Cena 3-izbových apartmánov 3A,3D až 6A,6D v apartmánovom dome je od 237.612,5 € do 249.387,5 € v závislosti od podlažia. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži – suteréne. Cena garážového státia je 15.000 € s DPH. Ku každému 3-izbovému apartmánu je v prípade záujmu možné zakúpiť dve garážové státia. Na prízemí  sú umiestnené obchodné priestory. Predpokladaný termín ukončenia výstavby je koniec roka 2018.

Celý projekt viď na www.flatbook.sk

http://www.flatbook.sk/byty/bratislava-raca/bytovy-dom/1374/raca-centrum

 

Prevedenie:

Pri výstavbe apartmánového domu sú používané kvalitné stavebné materiály v snahe docieliť vyšší stavebný štandard domu. Apartmány sú predávané v stave holobyt.

Nosný systém je tvorený kombináciou stĺpového a stenového železobetónového systému s tehlovou výplňou. Obvodové steny budú  opatrené omietkou so zateplením doskami hrúbky 160mm. Okná a balkónové dvere budú hliníkové s izolačným trojsklom. Medzi apartmánové steny sú riešené ako zvukovo izolačné murivo z keramických  tehál hrúbky 250 mm s indexom nepriezvučnosti 52 dB. Deliace priečky v apartmánoch hr. 115 mm taktiež z keramických tehál. Na interiérové steny je navrhnutá strojová sadrová omietka a opatrená dvojitým náterom bielej farby. Podlaha v miestnostiach, kúpeľni, WC bude anhydridový poter. Každý apartmán má zásuvkové a svetelné okruhy vrátane zásuviek a vypínačov. Dodávka tepla (vykurovanie) a ohrev TUV  bude zabezpečený vlastným plynovým kotlom. V izbách budú osadené radiátorové vykurovacie  telesá.

 

Financovanie:

-PREDREZERVÁCIA - Rezervačná zmluva 1.000eur

-podpis ZoBZ a platba. 20%(vrátane rezervácie) do 30dní

-po dokončení hrubej stavby 30% (vlastné zdroje/úver)

-po dokončení stavby (inštalácie, fasáda) 35% (vlastné zdroje/úver)

-po kolaudácii 15%

 

Lokalita:

RC Rača CENTRUM sa nachádza v blízkosti Malých Karpát a viníc. Centrálna poloha zabezpečuje komplexnú občiansku vybavenosť na dosah ruky. Obyvatelia majú k dispozícii inštitúcie, reštaurácie, nákupné centrum, banky, športoviská, vzdelávacie inštitúcie, ZŠ a MŠ, dobré napojenie mestskou dopravou, blízkosť električkovej trate, mestskej autobusovej dopravy aj vlakové spojenie. Centrum mesta je dostupné 15 minút autom.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 237 612,50 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava III
MestoBratislava-Rača
Mestská časťRača
UlicaRustaveliho

Detail

Dispozícia3-izbový
Počet izieb3
Výmera balkónu23 m2
Výmera apartmánu91 m2
Cena237 612,50 €
Typ nehnuteľnostiApartmán, Byt

Info

Kuchyňaotvorená
Spálne2
Kúpeľňa2
WC1
OrientáciaJZ,SZ,SV
Poschodie3
VýťahÁno
Stavnovostavba
Termín kolaudácie12/2018
Pivnica1
Počet apartmánov21

Vybavenie bytu

izolačné trojskáslnečná orientácia
holobytpivničná kobka v cene

Vybavenie bytovného domu

vyšší štandardgarážové státia k bytom
každý byt má balkónvýťah
občianska vybavenosť na 1.np

Občianska vybavenosť

centrum Rače s kompletnou vybavenosťouMHD autobusy a električka
škola a MŠostatné inštitúcie
blízkosť príroda - Malé Karpatydo centa BA 15 min.
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma