Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

3-izbový apartmán 2A s terasou v Rači

/ id:1585

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 3 izbový apartmán 2A s balkónom a terasou  na 2.NP v Polyfunkčnom objekte Rača CENTRUM na rohu Detvianskej a Rustaveliho ulice v Bratislavskej mestskej časti Rača. Polyfunkčný objekt, v ktorom sa apartmán nachádza, leží v úplnom centre Rače. Apartmány v polyfunkčnom objekte ponúkajú praktické a moderné bývanie v príjemnej lokalite ideálnej pre pohodlný mestský život a zároveň profitujú zo svojej polohy v samotnom srdci centra mestskej časti Rača.

 

Popis bytu:

Projekt Rača CENTRUM je situovaný v stabilizovanom území sídliska Záhumenice na Detvianskej a Rustaveliho ulici v mestskej časti Rača.

Výmera ponúkaného 3-izbového apartmánu je 91m2 + 19m2 slnečná terasa + 26,42m2 dva balkóny. Dispozícia apartmánu je prakticky a zaujímavo riešená, tak aby spĺňala požiadavku aj náročnejších klientov s ohľadom najmä na funkčnosť a modernosť bytu. Apartmán pozostáva z vstupnej chodby, dvoch samostatných spální a  dvoch samostatných kúpeľní, kde v jednej je navrhnutá vaňa a v druhej sprchovací kút, samostatného WC a otvorenej obývacej izby prepojenej s kuchyňou. Z obývacej časti je prístupná slnečná terasa o výmere 19m2, z kuchynskej časti je prístupný veľký slnečný balkón o výmere 22,85m2 a z kúpeľne je prístupný menší balkón o výmere 3,6m2. K apartmánu prislúcha aj pivničná kobka o výmere 7,58m2.

Cena ponúkaného apartmánu v stave holobyt je 240.275 € vrátane DPH. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži – suteréne. Cena garážového státia je 15.000 € s DPH. Ku každému 3-izbovému apartmánu je v prípade záujmu možné zakúpiť dve garážové státia. Na prízemí  sú umiestnené obchodné priestory. Predpokladaný termín ukončenia výstavby je koniec roka 2018.

 

Prevedenie:

Pri výstavbe apartmánového (bytového) domu sú používané kvalitné stavebné materiály v snahe docieliť vyšší stavebný štandard domu. Apartmány sú predávané v stave holobyt.

Nosný systém je tvorený kombináciou stĺpového a stenového železobetónového systému s tehlovou výplňou. Obvodové steny budú  opatrené omietkou so zateplením doskami hrúbky 160mm. Okná a balkónové dvere budú hliníkové s izolačným trojsklom. Medzi bytové steny sú riešené ako zvukovo izolačné murivo z keramických  tehál hrúbky 250 mm s indexom nepriezvučnosti 52 dB. Deliace priečky v bytoch  hr. 115 mm taktiež z keramických tehál. Na interiérové steny je navrhnutá strojová sadrová omietka a opatrená dvojitým náterom bielej farby. Podlaha v obytných miestnostiach, kúpeľni, WC bude anhydridový poter. Každý byt má zásuvkové a svetelné okruhy vrátane zásuviek a vypínačov. Dodávka tepla (vykurovanie) a ohrev TUV  bude zabezpečený vlastným plynovým kotlom. V izbách budú osadené radiátorové vykurovacie  telesá.

 

Celý projekt na www.flatbook.sk

http://www.flatbook.sk/byty/bratislava-raca/bytovy-dom/1374/apartmany-raca-centrum

 

Financovanie:

-PREDREZERVÁCIA - Rezervačná zmluva 1.000eur

-podpis ZoBZ a platba. 20%(vrátane rezervácie) do 30dní

-po dokončení hrubej stavby 30% (vlastné zdroje/úver)

-po dokončení stavby (inštalácie, fasáda) 35% (vlastné zdroje/úver)

-po kolaudácii 15%

 

Lokalita:

RC Rača CENTRUM sa nachádza v blízkosti Malých Karpát a viníc. Centrálna poloha zabezpečuje komplexnú občiansku vybavenosť na dosah ruky. Obyvatelia majú k dispozícii inštitúcie, reštaurácie, nákupné centrum, banky, športoviská, vzdelávacie inštitúcie, ZŠ a MŠ, dobré napojenie mestskou dopravou, blízkosť električkovej trate, mestskej autobusovej dopravy aj vlakové spojenie. Centrum mesta je dostupné 15 minút autom.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 240 275 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava III
MestoBratislava-Rača
Mestská časťRača
UlicaRustaveliho

Detail

Dispozícia3-izbový
Výmera bytu91 m2
Výmera balkónu26,42 m2
Výmera terasy19 m2
Cena240 275 €
Typ nehnuteľnostiApartmán, Byt

Info

Kuchyňaotvorená
Spálne2
Kúpeľňa1
WC1
OrientáciaJZ,SZ,SV
Poschodie2
VýťahÁno
Stavnovostavba
Termín kolaudácie12/2018
Pivnica1
Počet apartmánov21

Vybavenie bytu

izolačné trojskáslnečná orientácia
holobytpivničná kobka v cene

Vybavenie bytovného domu

vyšší štandardgarážové státia k bytom
každý byt má balkónvýťah
občianska vybavenosť na 1.np

Občianska vybavenosť

centrum Rače s kompletnou vybavenosťouMHD autobusy a električka
škola a MŠostatné inštitúcie
blízkosť príroda - Malé Karpatydo centa BA 15 min.
Domy Dedinka

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma
    Viladomy Marianka