Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Na predaj 2-izbový byt na Rustaveliho ulici, Rača

/ id:1538

Ponúkame na predaj praktický 2-izbový byt F2 o výmere 45,1 m2 s balkónom (4,7 m2) a pivničnou kobkou (2,2 m2) v príjemnej lokalite mestskej časti Rača, na Rustaveliho ulici.

 

MERCATINO je moderný sedemposchodový bytový dom, ktorý ponúka praktické bývanie v celkovo 42 bytových jednotkách s 1 až 3 izbovou dispozíciou a 4 obchodné priestory. Byty disponujú balkónom alebo loggiou a pivničnou kobkou.

 

Popis projektu:

Projekt MERCATINO (taliansky výraz pre malý trh s ovocím a zeleninou) sa nachádza v stabilizovanom území sídliska Záhumenice na Rustaveliho ulici v mestskej časti Rača. Dispozície bytov sú prakticky a zaujímavo riešené. Výmera bytov je od 40,5 m2 do 89,4 m2. Cena ponúkaných bytových jednotiek sa pohybuje od 77 900 € do 170 800 €. Ku každému bytu prislúcha aj pivničná kobka. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži - suterén, kde bude dostatok garážových státi prípadne parkovacie státie na vonkajšom parkovisku. Cena garážového státia je 10 900 € s DPH. Na prízemí sú umiestnené ochodné priestory a pivničné kobky.

Predpokladaný termín ukončenia výstavby je zima 2018.

 

Kompletnú ponuku bytov nájdete: http://www.flatbook.sk/byty/bratislava-raca/bytovy-dom/1314/mercatino

 

Prevedenie:

Pri výstavbe bytového domu budú použité kvalitné materiály. Byty sú predávané v stave holobyt s možnosťou dokončenia na „kľúč“.

Zvislý nosný systém v nadzemných a podzemných podlažiach je tvorený kombináciou stĺpového a stenového systému. Obvodové železobetónové steny na horných nadzemných podlažiach budú tvorené železobetónovými monolitickými stenami hrúbky 200 a 220 mm a opatrené povrchovou úpravou omietaním so zateplením doskami z minerálnej vlny hrúbky 160mm.

Medzi bytové deliace steny sú riešené ako zvukovo izolačné murivo z keramických  tehál hrúbky 250 mm s indexom nepriezvučnosti omietnutého muriva 52 dB. Deliace priečky v bytoch  hr. 115 mm z keramických tehál. Stropné dosky na všetkých podlažiach sú monolitické. Na interiérové steny je navrhnutá strojová sadrová omietka a opatrená dvojitým náterom bielej farby.

Podlaha v obytných miestnostiach, kúpeľni, WC je nivelizovaná do rovnakej výšky. Konečná úprava podlahy a stien v kúpeľni, WC nie je súčasťou holobytu.                                                        

Každý byt má nové zásuvkové a svetelné okruhy vrátane zásuviek a spínačov. Svietidlá nie sú súčasťou bytov. internetová zásuvka a domáci telefón je súčasťou bytu. Celoročná dodávka tepla a ohrev TUV je zabezpečený cez primárny rozvod systému -dodávateľ tepla je ENVIA (Račianská teplárenska). Vykurovanie jednotlivých obytných miestností je riešené s radiátormi s termostatickými hlavicami. Hydroizolačný systém plochých striech objektu so strešným plášťom je navrhovaný fóliou Fatrafol, priťažený vrstvou štrku. Ploché strechy objektu so strešnými plášťami sú navrhnuté zatepliť nenasiakavou doskovoutepelnou izoláciou z extrudovaného polystyrénu.

 

Financovanie:

-Rezervačná zmluva 3.000eur

-podpis ZoBZ a platba 30%(vrátane rezervácie) do 15dní

-po dokončení hrubej stavby 30% (vlastné zdroje/úver)

-po dokončení stavby (fasády) 30% (vlastné zdroje/úver)

-po kolaudácii 10%

 

Lokalita:

Projekt MERCATINO je situovaný  v príjemnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou (škôlky, školy, reštaurácie, obchody, malý trh, zdravotné stredisko, lekáreň). V blízkosti sa nachádza nákupné centrum a potraviny Kaufland a Billa. Z danej lokality je veľmi dobré dopravné napojenie do centra mesta. V okolí je dostatok miest pre športové aktivity (fitness, cykloturistika, turistika).

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 99 600 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava III
MestoBratislava-Rača
UlicaRustaveliho

Detail

Dispozícia2-izbový
Výmera bytu45,1 m2
Výmera balkónu4,7 m2
Financovaniemožnosť HÚ
Cena99 600 €
Typ nehnuteľnostiByt

Info

Kuchyňaotvorená
Spálne1
Kúpeľňa1
WC1
VýťahÁno
Počet bytov42
Stavnovostavba
Termín kolaudácie12/2018
Pivnica2,2

Vybavenie bytu

holobytmožnosť dokončiť na "kľúč"

Vybavenie bytovného domu

podzemná garážobčianska vybavenosť

Občianska vybavenosť

školaškôlka
obchodyreštaurácie
zdravotné strediskolekáreň
trhfitness centrá
Domy Dedinka

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma
    Viladomy Marianka