Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Investičná ponuka 3-izb.byty Družobná

/ id:1851

Ponúkame na predaj, AKO INVESTÍCIU, objekt samostatne stojaceho trojpodlažného Rodinného domu na Družobnej ulici v Podunajských Biskupiciach, určeného na prestavbu na tri samostatné 3-izbové bytové jednotky. Na rekonštrukciu domu, vrátane rozdelenia na tri samostatné jednotky a prislúchajúcej technickej  a dopravnej vybavenosti, bolo vydané (právoplatné) stavebné povolenie. Bývanie na okraji Podunajských Biskupíc v priamej náväznosti na novú výstavbu rodinných domov (Podunajská brána) ponúka v 3-izbových bytoch  s predzáhradkou alebo terasou komfort bývania charakteru rodinného domu. Dobrá dostupnosť na budúci obchvat (diaľnica D4-R7), sú pridanou hodnotou umiestnenia ponúkaného bývania.

Výmera budúcich 3-izbových bytov (bez balkóna a predzáhradky, či terasy) je 75 a 83m2. Terasu (predzáhradku) a balkón majú byty odlišnú. Celková zastavaná plocha (navrhovaná) objektu je 137m2 a výmera celková pozemku je 586m2. Cena objektu v stave pred rekonštrukciou (časť búracích prác je už zrealizovaných) vrátane pozemku s inžinierskymi sieťami je 309.000eur.

Parkovanie pre autá, pre nové bytové jednotky. je riešené v uzatvorenej dvorovej časti – vjazd bránou. Parkovanie pozostáva z vonkajších parkovacích státí v počte dve státia na jeden byt. Susedné objekty v pôvodnej zástavbe sú výhradne  rodinné domy.

 

Dispozičné riešenie:

1.pp. - Byt č.1 – Vstup do bytovej jednotky je z úrovne dvora samostatným schodiskom. Bytová jednotka, vrátane predzáhradky (terasy)  je čiastočne zapustená do terénu (suterén). Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, wc  a kúpeľne.  Plocha bytu bez terasy je 75m2 a terasa k bytu má výmeru 9m2, časť plochy pred domom je vymedzená na predzáhradku. Plocha pozemku k bytu (predzáhradka a terasa, parkovacie státia) je 171m2.

1.np. - Byt č.2 – Vstup do bytovej jednotky je spoločným schodiskom (jedno rameno) s bytom č.3. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, wc  a kúpeľne. Byt má výmeru 83m2, balkón 13m2 a z balkóna je schodiskom prístupná predzáhradka na pravej strane objektu. Plocha pozemku k bytu (predzáhradka, parkovacie státia) je 142m2.

2.np. - Byt č.3 – Vstup do bytu o výmere 83m2 je samostatným schodiskom. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, dvoch spální, obývacej izby s kuchyňou, balkóna o výmere 10m2 a terasy o výmere 8m2 s možnosťou využitia aj pochôdznej strechy objektu. Plocha parkovacích státí je 44m2.

 

Navrhované riešenie projektu:

Navrhovaná rekonštrukcia objektu vychádza zo súčasnej stavby, zohľadňuje výšku a charakter okolitej zástavby. Rekonštrukcia zahŕňa zamurovanie starých a vybúranie nových otvorov v stenách, demontáž pôvodného vnútorného schodiska a uzavretie stropov v mieste schodiska, vybúranie nenosných stien a vyhotovenie nových balkónov. Na mieste vonkajšieho schodiska je navrhnuté vybudovanie nového schodiska na 1.np a 2.np. Objekt bude zateplený v celom rozsahu. Rekonštrukciou nebude zvýšená celková výška objektu ani narušený charakter uličnej zástavby.

 

Lokalita:

Tiché a kľudné prostredie. Dobrá dostupnosť na MHD. Kompletná občianska vybavenosť na blízku. Blízkosť výjazdu na budúci obchvat (diaľnica D4-R7). Lokalita s novou výstavbou rodinných domov.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 309 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava II
MestoBratislava-Podunajské Biskupice
Mestská časťDunajská brána
UlicaDružobná

Detail

Dispozícia3-izbový
Výmera bytu241 m2
Cena309 000 €
Typ nehnuteľnostiByt

Info

Kuchyňaotvorená
Počet bytov3
Stavkompletná rekonštrukcia

Vybavenie bytu

objekt na prestavbu_rekonštrukciuparkovanie v uzatvorenom dvore
všetky inžinierske siete
Rača Centrum

Moja ponuka

Po pridaní jednotlivých nehnuteľnosti do mojej ponuky si ju budete môcť vyexportovať do prehľadného PDF dokumentu.

Zavrieť nápovedu
    Exportovať ponuku do PDF