Chcem ponúkať nehnuteľnosť na flatbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Investičná ponuka 3-izb.byty Družobná

/ id:1851

Ponúkame na predaj, AKO INVESTÍCIU, objekt samostatne stojaceho trojpodlažného Rodinného domu na Družobnej ulici v Podunajských Biskupiciach, určeného na prestavbu na tri samostatné 3-izbové bytové jednotky. Na rekonštrukciu domu, vrátane rozdelenia na tri samostatné jednotky a prislúchajúcej technickej  a dopravnej vybavenosti, bolo vydané (právoplatné) stavebné povolenie. Bývanie na okraji Podunajských Biskupíc v priamej náväznosti na novú výstavbu rodinných domov (Podunajská brána) ponúka v 3-izbových bytoch  s predzáhradkou alebo terasou komfort bývania charakteru rodinného domu. Dobrá dostupnosť na budúci obchvat (diaľnica D4-R7), sú pridanou hodnotou umiestnenia ponúkaného bývania.

Výmera budúcich 3-izbových bytov (bez balkóna a predzáhradky, či terasy) je 75 a 83m2. Terasu (predzáhradku) a balkón majú byty odlišnú. Celková zastavaná plocha (navrhovaná) objektu je 137m2 a výmera celková pozemku je 586m2. Cena objektu v stave pred rekonštrukciou (časť búracích prác je už zrealizovaných) vrátane pozemku s inžinierskymi sieťami je 309.000eur.

Parkovanie pre autá, pre nové bytové jednotky. je riešené v uzatvorenej dvorovej časti – vjazd bránou. Parkovanie pozostáva z vonkajších parkovacích státí v počte dve státia na jeden byt. Susedné objekty v pôvodnej zástavbe sú výhradne  rodinné domy.

 

Dispozičné riešenie:

1.pp. - Byt č.1 – Vstup do bytovej jednotky je z úrovne dvora samostatným schodiskom. Bytová jednotka, vrátane predzáhradky (terasy)  je čiastočne zapustená do terénu (suterén). Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, wc  a kúpeľne.  Plocha bytu bez terasy je 75m2 a terasa k bytu má výmeru 9m2, časť plochy pred domom je vymedzená na predzáhradku. Plocha pozemku k bytu (predzáhradka a terasa, parkovacie státia) je 171m2.

1.np. - Byt č.2 – Vstup do bytovej jednotky je spoločným schodiskom (jedno rameno) s bytom č.3. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, wc  a kúpeľne. Byt má výmeru 83m2, balkón 13m2 a z balkóna je schodiskom prístupná predzáhradka na pravej strane objektu. Plocha pozemku k bytu (predzáhradka, parkovacie státia) je 142m2.

2.np. - Byt č.3 – Vstup do bytu o výmere 83m2 je samostatným schodiskom. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, dvoch spální, obývacej izby s kuchyňou, balkóna o výmere 10m2 a terasy o výmere 8m2 s možnosťou využitia aj pochôdznej strechy objektu. Plocha parkovacích státí je 44m2.

 

Navrhované riešenie projektu:

Navrhovaná rekonštrukcia objektu vychádza zo súčasnej stavby, zohľadňuje výšku a charakter okolitej zástavby. Rekonštrukcia zahŕňa zamurovanie starých a vybúranie nových otvorov v stenách, demontáž pôvodného vnútorného schodiska a uzavretie stropov v mieste schodiska, vybúranie nenosných stien a vyhotovenie nových balkónov. Na mieste vonkajšieho schodiska je navrhnuté vybudovanie nového schodiska na 1.np a 2.np. Objekt bude zateplený v celom rozsahu. Rekonštrukciou nebude zvýšená celková výška objektu ani narušený charakter uličnej zástavby.

 

Lokalita:

Tiché a kľudné prostredie. Dobrá dostupnosť na MHD. Kompletná občianska vybavenosť na blízku. Blízkosť výjazdu na budúci obchvat (diaľnica D4-R7). Lokalita s novou výstavbou rodinných domov.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 309 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Flatbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava II
MestoBratislava-Podunajské Biskupice
Mestská časťDunajská brána
UlicaDružobná

Detail

Dispozícia3-izbový
Výmera bytu241 m2
Cena309 000 €
Typ nehnuteľnostiByt

Info

Kuchyňaotvorená
Počet bytov3
Stavkompletná rekonštrukcia

Vybavenie bytu

objekt na prestavbu_rekonštrukciuparkovanie v uzatvorenom dvore
všetky inžinierske siete
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma