REZERVOVANÉ - Priestranný 2- izbový byt v novostavbe Devínsky dvor
Ponúkame Vám na predaj moderne zariadený 2- izbový byt s juho- východnou orientáaciu v 7 ročnej novostavbe Devínsky Dvor na tichej ulici Opletalova, v Bratislave. Priamo v projekte sa nachádza vybavenie ako pizzéria, potraviny a OC Bory mall je dostupné do 5 minút autom.
Výmera a dispozícia bytu:
Celková plocha bytu je 68,4 m2, z toho má loggia 3,9 m2, komora na poshodí má 1,3 m2 a 1,6 m2 pivnica. Byt sa nachádza na 3. poschodí z celkových piatich. Samozrejmosťou bytového domu je výťah. Pri vstupe sa nachádza chodba, z ktorej je prístupná kúpeľňa s WC, obývacia izba spojená s kuchyňou a spálňa. Na loggiu sa dá vojsť z obývacej izby.
Vybavenie a zariadenie:
Bytový dom má zmiešanú železobetónovú konštrukciu s tehlami a je zateplený. Vstupné dvere do bytového domu sú plastové celosklenené s elektromagnetickým zámkom. V spoločných priestoroch je gresová dlažba a kúrenie je zabezpečené výmeníkovou stanicou v každom byte. Samozrejmosťou je výťah.
Byt sa predáva zariadený s modernou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi a nábytkom robeným na mieru. K dispozícii je elektrická rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu a digestor. Ďalej rolldor v spálni, odkladacie skrine v chodbe, Vybavenie bytu tiež zahŕňa plastové okná, bezpečnostné protipožiarne vchodové dvere, laminátové podlahy(8mm), obklady a dlažby, sanitu (vaňa, umývadlo, wc) mrazuvzdornú dlažbu na loggii, audiovrátnik.
Mesačné náklady na 2 osoby sú približne 110EUR + elektrina.
K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie miesto, ktoré treba odkúpiť v cene 8.000 EUR.
Lokalita:
Projekt Devínsky dvor je situovaný v lokalite, ktorá má výborné dopravné napojenie na diaľnicu a obchvat, ale výhodou je aj neďaleká vlaková stanica, ktorá ponúka dobrý spoj do centra, alebo smer Rakúsko a ČR. V projekte priamo sa nachádza pizzéria a potraviny. OC Bory mall s kompletnou vybavenosťou je dostupné do 5 min autom a rovnako tak aj ostatné obchody ako Lidl, Tesco, Metro a ďalšie. Rekreačno športové vyžitie ponúkajú okolité cyklotrasy v povodí Moravy, alebo obľúbený Sandberg, Devínska Kobyla a hrad Devín.

Mgr. David Bellay
Budyšínska 36, 831 03 Bratislava
0903 999 341
Cena: 158 000 €
Služby
Kontaktné informácie
Lokalita
Kraj | Bratislavský kraj |
Okres | Bratislava IV |
Mesto | Bratislava-Devínska Nová Ves |
Mestská časť | Devínska Nová Ves |
Ulica | Opletalova |
Detail
Dispozícia | 2-izbový |
Výmera bytu | 61,6 m2 |
Výmera loggie | 3,9 m2 |
Mesačné náklady | 110 € |
Cena | 158 000 € |
Typ nehnuteľnosti | Byt |
Info
Kuchyňa | otvorená |
Spálne | 1 |
Kúpeľňa | 1 |
WC | 1 |
Parkovacie miesto | 1 |
Orientácia | JV |
Poschodie | 3 |
Výťah | Áno |
Stav | novostavba |
Vek stavby | 7 |
Pivnica | 1,6 |

Moja ponuka
Po pridaní jednotlivých nehnuteľnosti do mojej ponuky si ju budete môcť vyexportovať do prehľadného PDF dokumentu.
Najnovšie nehnuteľnosti
Najpozeranejšie nehnuteľnosti